МО вчителів художньо-естетичного циклу

Дата: 8 січня 2021 о 22:49, Оновлено 14 квітня 2021 о 07:44

Звіт  проведення декади  МО    художньо - оздоровчого циклу

Згідно з планом методичної роботи Рівненського ЗЗСО та планом роботи методичного об’єднання вчителів художньо-оздоровчого циклу з 29.03  по 09.04 2021 року була проведена декада, під час якої вчителі, члени МО, підготували і провели показові уроки та виставки.

Розпочалася декада з фото виставки  «Мій рідний край», де учні 9 класу представили фотороботи з мальовничого краєвиду нашої батьківщини. В своїх фото учні  зберегли цікаві зображення неповторної природи. Керівник – Ткаченко Л.І.

30 березня пройшла виставка дитячих робіт «Квітуча весна».

Усі поробки були виготовлені на уроках трудового навчання.

У виставці приймали участь учні 5-6 класів. Роботи були представлені у техніці «Штучні квіти». Керівник Крепко О.В.

Вчителем образотворчого мистецтва  Жмак Н.Ю. була проведена онлайн - виставка малюнків до Всесвітнього дня здоров’я: «Хочу жити здорово!», який відзначається 7 квітня.  Метою якої було привернення уваги дітей до здорового способу життя.
У конкурсі взяли участь учні  5-7 класів.

В закладі освіти пройшов фоточелендж «Мої спортивні та творчі   досягнення».  Метою челенджу є залучення дітей до рухової активності, пропаганда фізичної культури та спорту, протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам, зміцнення здоров’я учнів,  популяризація спортивної гри та інших видів спорту. У заході приймали участь учні 4 - 9 класів. Керівник Гладкова А. В.

На уроці образотворчого мистецтва, тема якого «Квітковий натюрморт»,  учні дізналися, що таке натюрморт, які є його види. Ознайомилися з виникненням натюрморту та з особливостями постановки. Розглянули картини всесвітньо відомих художників, які працювали в цьому жанрі. А також за допомогою вчителя поетапно працювали над постановкою власного квіткового натюрморту.

6 квітня відбувся показовий урок з трудового навчання під керівництвом вчителя Крепко О.В. Тема уроку: « Каша - обрядова страва». Учні 8 класу ознайомились з видами крупів, їхнім значенням у харчуванні людини; навчилися визначати вид і якість крупів за зовнішніми ознаками, готувати страву із рисової крупи; удосконалювали вміння сервірувати стіл; розвивати художній смак під час роботи оформлення готових страв; виховувати свідоме виконання правил безпечної роботи під час роботи з гарячими рідинами.

Урок фізичної культури «Бігові вправи» провела вчитель Гладкова А.В. Фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи займають важливе місце в системі організації здорового способу життя населення України. Вони є методом залучення широких мас населення до занять фізичною культурою й спортом, реабілітації організму, підвищення фізичної підготовленості, виховання необхідних рухових навичок і вмінь, сприяють підвищенню мотивації до занять фізичною культурою й спортом. Проведення фізкультурно-оздоровчих заходів спрямовано   для   залучення учнів   до занять фізичною культурою,  оздоровлення, підтриманню здорового способу життя, вихованню лідерських якостей,  жаги до перемог та подолання труднощів.

Урок музичного мистецтва «Святкова та розважальна музика»

Цікаво та пізнавально пройшов урок музичного мистецтва на тему «Святкова та розважальна музика». Вихованці 7  класу занурилися у світ святкової та розважальної музики, підготували цікаві відомості про історію створення музики, відомих українських співаків, роль музики в кіно, цирку, театрі. повторили  пісню «Червона рута» В.Івасюка.

Учні 5 - 11 класів взяли участь у шкільному етапі конкурсу «Таврійський барвограй», який сприяє розширенню мистецько-художнього світогляду учнів, пошуку талановитої, творчо- обдарованої учнівської молоді.

Проведені уроки показали ґрунтувалися на співробітництві вчителя та учнів, були використані інноваційні технології, інтерактивні методи та  форми роботи.  Плануючи уроки,  виставки  вчителі орієнтувалися на особистісно-зорієнтоване навчання, використовували нетрадиційні форми організації освітнього процесу. Декада  пройшла організовано, результативно. Із задоволенням працювали не лише вчителі, а й діти.

Педагоги переконались, що уміння вчитися повинно розумітися як цілісне індивідуальне психологічне утворення, що інтегрує індивідуальний досвід успішної навчальної праці учня й характеризується наявністю в нього розвинених способів навчальної діяльності.

План роботи МО естетично-оздоровчого циклу